Wesprzyj działania FRS!

Uważasz, że to, co robimy jest ważne i potrzebne? Różnorodność społeczna i równe traktownie są dla Ciebie ważne?

Dbaj z nami o taki świat!

Możesz wesprzeć FRS w budowaniu społeczeństwa otwartego i różnorodnego na kilka sposobów.

1. Wać jednorazową darowiznę w dowolnej kwocie

Wystarczy wykonać przelew na rachunek bankowy FRS z tytułem „darowizna na cele statutowe”:

  • Odbiorca: Fundacja na rzecz Różnorodności Społecznej
  • Nr konta: 49 2130 0004 2001 0435 0112 0002
  • Bank: Volkswagen Bank Polska S.A.
  • Tytuł płatności: Darowizna na cele statutowe

Każda kwota jest dla nas wielkim wsparciem.

2. Ustaw zlecenie stałe

Możesz co miesiąc wpłacić na rachunek bankowy FRS określoną kwotę (np. 20 zł, 50 zł, 100 zł). Ustawiając stałe zlecenie darowizny, oszczędzisz czas i będziesz mieć pewność, że regularnie wspierasz działalność FRS.

Pamiętaj, że darowizny można odliczać od podatku.

3. Przekaż 1% od podatku na rzecz FRS

Przy rozliczaniu się z podatku, możesz przekazać 1% kwoty należnego podatku, wynikającego z zeznania podatkowego. Wystarczy we właściwej rubryce zeznania podatkowego wskazać FRS wpisując nasz numer KRS: 0000283409.

Oprócz numeru KRS, wpisujesz też kwotę, którą chcesz przekazać. Jeśli rozliczasz się na więcej niż jednym formularzu, to w każdym z nich należy oddzielnie wpisać nasz numer KRS i odpowiednią kwotę, stanowiącą nie więcej niż 1% podatku.

Wypełniając zeznanie podatkowe można wyrazić zgodę na podanie swoich danych osobowych (imienia, nazwiska oraz adresu). Informacje te zostaną nam przekazane przez Urząd Skarbowy. Dzięki udostępnieniu danych, będziemy mogli przesłać podziękowania na wskazany adres!

FRS jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP), co oznacza, że wszystkie nasze finanse i wydatki podporządkowane są realizacji celów statutowych i raportowane do odpowiednich organów kontrolnych. Wspierając FRS masz pewność, że każdą złotówkę wydajemy zgodnie z naszą misją. Dbając o przejrzystość naszych działań i finansów, oraz wypełniając ustawowe wymogi regularnie publikujemy roczne sprawozdania z naszej działalności.4. Chcesz nawiązać współprace z nami w ramach CSR?

Zebraliśmy komplet informacji o tym, jak współpracujemy z biznesem w specjalnej zakładce poświęconej działaniom FRS z firmami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

27 zł
37 zł
67 zł
97 zł
197 zł
297 zł

Fundacja na rzecz Różnorodności Społecznej
biuro@ffrs.org.pl

KRS: 0000283409
Nr konta w Volkswagen Bank Polska S.A.: 49 2130 0004 2001 0435 0112 0002